Nieže by bol problém vo vás, ale ak sa neustále pokúšate schudnúť a nedarí sa vám zredukované kilogramy udržať, zrejme vám ani jedna metóda chudnutia nepomohla zmeniť spôsob stravovania a životného štýlu, ktoré sú alfou a omegou k trvalo udržateľnému výsledku.

Diéta PROTISSIMO, ktorá patrí do malej skupiny diétnych prístupov a ktorá vám síce nesľúbi schudnutie bez námahy a za pár dní, avšak ponúka chudnutie pod odborným dohľadom a pravidelnými konzultáciami vyškoleného terapeuta s cieľom pomôcť vám k trvalej zmene.

PROTISSIMO nezaručuje iba schudnutie, ale zároveň vám pomáha zlepšiť zdravie a predĺžiť život.

Ak vás princíp tejto diéty zaujíma, ten tkvie vo zvýšenom príjme kvalitných bielkovín, efektívne nastavenom kalorickom deficite a zníženom príjme sacharidov, ktoré zaručia, že schudnete výlučne z tukového tkaniva, pričom vaše svaly budú pred odbúravaním chránené.

Kvalitnými a chutnými bielkovinovými produktmi, ktorých je vyše 60 druhov, je chudnutie príjemné, bez nervozity a pocitu hladovania. Redukčný program PROTISSIMO je zostavený do 4 fáz, ktoré zabezpečujú plynulý návrat sacharidov do jedálnička bez toho, aby váš organizmus zaregistroval, že ste nejakú diétu ukončili.

Preto sa po ukončení redukčného programu, kedy budete mať už osvojené nové stravovacie návyky, nebudete musieť obávať jojo efektu a dlhodobé výsledky si budete udržiavať prirodzene a podvedome natrvalo.

Ak Vás PROTISSIMO oslovilo, stačí si vybrať najbližšieho odborného konzultanta a chudnúť môžete začať už dnes. Prvý krok je viac ako na dosah...

Pre viac informácií o PROTISSIMO navštívte www.protissimo.com